Nieuws

KOOP JE TICKETS ONLINE

TICKETS !

WiseNight
25/08/2021

WISENIGHT: Europese Nacht van de Onderzoekers in het Museum

post by
Siska Van Parys

Kom naar Brussel voor ons gratis tweedaags wetenschapsfestival WiseNight: Sta versteld van de wonderen van land-, water- en ruimteonderzoek en ontdek hoe het voelt om een ​​onderzoek(st)er te zijn! Het festival maakt deel uit van de Europese Nacht van

Opening van het colloquium door Mevr. Pisani, Algemeen Directeur van het KBIN. (Foto: KBIN/T. Hubin)
23/08/2018

Biodiversiteit en ontwikkelingssamenwerking om de Duurzame Ontwikkelingsdoelstellingen te bereiken

post by
Kelle Moreau

Vijf jaar van succesvolle integratie van biodiversiteit in de Belgische ontwikkelingssamenwerking vormen de basis voor verdere samenwerking. In de week van 28 mei tot 1 juni 2018 kwamen de betrokken Belgische en buitenlandse partners samen in Brussel.

56 miljoen jaar oud kaak-, scheen- en heupbeentje van Teilhardina belgica, de oudste primaat tot nu toe, gevonden in Dormaal (Vlaams-Brabant) in de jaren 1920. (Foto: Reinout Verbeke, KBIN)
11/10/2017

Waar komen apen vandaan?

post by
Reinout Verbeke

De expo APENSTREKEN toont je de grote diversiteit onder primaten vandaag. Maar dat is een peulschil met wat er in de voorbije tientallen miljoenen jaren aan primaten rondkroop en -klom.

NSOSC2016
12/05/2016

Laatste kans voor abstracts voor North Sea Open Science Conference 2016

post by
[displayName]

Van 7 tot 11 november 2016 organiseren de OD Natuur van het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen en het Belgisch Biodiversiteitsplatform, de North Sea Open Science Conference 2016 in Oostende. Tot half mei kan je een abstract insturen.

1001 Ideeën en Beslissingen
15/03/2016

Conferentie 1001 beslissingen - Red de biodiversiteit

post by
[displayName]

In 2016 vieren we de 20ste verjaardag van de Belgische bekrachtiging van het Biodiversiteitsverdrag.

Pagina's

Abonneren op Royal belgian Institute for natural Sciences News
Go to top